Aralık, 2019

10Aralık19:00Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı (MBSR)Yeni bir varoluş için 8 haftalık bir başlangıç

Etkinlik Detayları

Mindfulness Temelli Stres Azaltma Programı

Aralık 2019 – Ladin Grubu

1979 yılından beri Mindfulness Temelli Stres Azaltma programı (MBSR) on binlerce insan için kendilerini daha iyi tanımalarına, kişisel stres ve kaygılarını daha iyi anlamalarına, hayattaki zorluklarla daha iyi başa çıkabilmelerine, fiziksel olarak daha sağlıklı ve zinde olmalarına, daha huzurlu ve anlamlı hayatlar yaşamalarına yardımcı oldu.

MBSR programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak, bilimsel temellerini, program kazanımlarını öğrenmek için  MBSR başlıklı yazıya bakabilir, Sıkça Sorulan Sorular kısmını inceleyebilir ya da  info@mindfulnesshareketi.com adresinden bize yazarak bilgi isteyebilirsiniz. Programa daha önce katılan kişilerin yorumlarını okumak için buraya bakabilir, eğitmen hakkında detaylı bilgi için eğitmenin özgeçmişini inceleyebilirsiniz.

 

8 Haftalık Eğitim Programı

1. Oturum –  10 Aralık

2. Oturum – 17 Aralık

3. Oturum – 24 Aralık

4. Oturum – 31 Aralık

5. Oturum – 7 Ocak

6. Oturum – 14 Ocak

Sessizlik Günü – 18 Ocak

7. Oturum – 21 Ocak

8. Oturum – 28 Ocak

 

Eğitim Yeri:

Eğitim Mindfulness Hareketi Eğitim Stüdyosu’nda yapılacaktır.

Eğitim stüdyomuz Kanyon ve Özdilek Alışveriş Merkezlerinin hemen karşısında, metro ile Levent durağı Plazalar çıkışının yanındadır.

 

Kimler Katılabilir:

Belirli bazı durumlar dışında mindfulness programlarına herkes katılabilir. Eğer tanı almış herhangi bir fizyolojik ya da psikolojik rahatsızlığınız varsa, halihazırda bir tedavi veya terapi sürecindeyseniz, kullandığınız ilaçlar varsa bu durumu ön görüşme sırasında eğitmen ile paylaşmanız gerekmektedir.  Bu programlar tedavi ve terapi sürecine olan kişiler için dahi uygun ve güvenlidir ama sizin özel durumunuzu eğitmenle beraber değerlendirmeniz, gerekirse doktor veya terapistinize de bilgi vermeniz bedensel ve ruhsal sağlığınız için önemlidir.

 

Başvuru:

Programa katılmak için başvuru formu doldurulur.  Verdiğiniz bilgiler eğitmen tarafından okunacak ve eğitmenimiz size geri dönerek telefonda bir ön görüşme ve bilgi aktarımı yapacaktır. Ön görüşme sonucu programa katılımınıza eğitmenle beraber karar verirsiniz ve ön kaydınız yapılır.

 

Burslar ve İndirimler:

Mindfulness eğitimlerinin herkese ulaşabilmesini önemsiyoruz.  Eğer şu anda çalışmıyorsanız ve düzenli bir geliriniz yoksa lütfen bize yazın ve durumunuzu açıklayarak burs ihtiyacınızı belirtin. Her grupta bir kişiye %70 oranında burs veriyoruz.

Birden fazla kişi olarak kayıt yaptırmak isterseniz %20 indirim ile programa katılabilirsiniz.

Havale ile ödemelerde %10 indirim vardır.

Daha Fazlası

Program başlama tarihi

(Salı) 19:00

Lokasyon

Mindfulness Hareketi Stüdyosu

Emlak Bankası Blokları C2 Blok Daire 13, Levent

Eğitmen

Kıvılcım Kıran GenKıvılcım Kıran Gen ile ilgili daha fazla bilgi almak için ismin üstüne tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

X