Ağustos, 2020

18Ağustos20:0021:30Kitap Okuma GrubuZıvanadan Çıkmış Bir Dünyada Huzur Bulmak İçin

Etkinlik Detayları

Kitap Okuma Grubu

6 Hafta – Salı Günleri

18 Ağustos 2020 – 20:00

6 haftalık bu okuma grubunda Oxford Üniversitesi Klinik Psikoloji profesörlerinden ve Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT) programının yaratıcılarından Mark Williams’ın da yazarlarından olduğu Zıvanadan Çıkmış Bir Dünyada Huzur Bulmak adlı kitabı okuyacağız.  Kitabın orijinal adı Finding Peace in a Frantic World.

Hızla değişen, performans ve zaman baskılı, belirsizliklerle dolu bir dünyada kendimizi iyi ve yeterli hissetmek mümkün mü? Bu kitap ve program bununla ilgili. Zıvanadan çıkmış bir dünyada, kendini zıvanadan çıkmak üzere hisseden ve mindfulness yaklaşımı ile tanışıp daha dengeli bir hayat sürmek isteyenler için düzenlediğimiz bu 6 haftalık programda kitap okuma, ders anlatımı, grup paylaşımı ve soru cevap bölümleri olacak.

Bu program MBCT – Light olarak da biliniyor. Temel mindfulness programlarına göre daha kısa egzersizler içeren, gündelik stres, kaygı, zihinsel yorgunluk sıkıntılarına iyi gelen bir yaklaşım. Program self-help, kendi kendine uygulamaya da uygun bir program olduğundan kendi zamanınızda ve hızınızda ama bir rehberden de yardım alarak yapabileceğiniz bir program.  

Kitap Diyojen Yayınlarından çıktı ve online ve offline tüm kitapçılarda var.

Atölye İçeriği

6 hafta boyunca haftada 1.5 saat buluşacağız, o haftanın konularının üstünden geçeceğiz, soru – cevap bölümü yapacağız, böylece aklınıza takılan, pratikler sırasında tıkandığınız yerler varsa sorabileceksiniz. 1 saatlik webinarlar program boyunca kayıttan ulaşılabilir olacak. Programın ev uygulamaları için Selin Ilgaz‘ın orijinal programa sadık kalarak seslendirdiği ses kayıtlarını kullanacağız. 

Atölye Tarihi

Program 11 Ağustos Salı günü başlayacak ve 6 hafta boyunca Salı günleri saat 20:00’de buluşacağız. Buluşmalar online canlı olarak yapılacak.  Dersler kaydedilecek ve program boyunca kayıtlara ulaşabileceksiniz.

Atölye Yeri:

Eğitim Zoom platformu üzerinden online canlı olarak yapılacaktır.

Başvuru:

Programa katılmak için lütfen buradaki Başvuru Formu nu doldurunuz. Bu formda verdiğiniz bilgiler sadece eğitmen tarafından okunacaktır.  Atölye içeriği herkesin katılımına uygun bir içeriktedir ancak size özel durumların eğitmen tarafından bilinmesi deneyimin sizin için daha faydalı ve sağlıklı olmasını sağlar. Kendi iyiliğiniz ve programdan en çok faydayı sağlamak için doğru ve açık cevaplar vermeniz iyi olacaktır.

Daha Fazla Bilgi

Mindfulness yaklaşımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için  Sıkça Sorulan Sorular kısmını inceleyebilir ya da  info@mindfulnesshareketi.com adresinden bize yazarak bilgi isteyebilirsiniz. Daha önce eğitimlerimize katılmış kişilerin yorumlarını okumak için buraya bakabilir, eğitmen hakkında detaylı bilgi için eğitmen Kıvılcım Kıran Gen’in özgeçmişini inceleyebilirsiniz.

Ücret ve kayıt:

Atölye ücreti 450 TL (KDV dahil) dir.

Havale ile ya da kredi kartı seçeneği ile ödeyebilirsiniz.

Havale ödemeleri için lütfen buradaki IBAN bilgisini kullanın:

Kıvılcım Kıran Gen
IBAN TR34 0006 2000 3400 0006 6247 70

Kredi kartı ile İyzico ödeme şirketi alt yapısı ile güvenli ödeme için şu linki takip edebilirsiniz (Kart bilgileriniz kaydedilmez)

Kredi Kartı ile Ödeme

Sorular için

info@mindfulnesshareketi.com

0549 811 7730

Daha Fazlası

Program başlama tarihi

(Salı) 20:00 - 21:30

Lokasyon

Zoom Online Canlı

Eğitmen

Kıvılcım Kıran GenKıvılcım Kıran Gen ile ilgili daha fazla bilgi almak için ismin üstüne tıklayabilirsiniz.

X