Kasım, 2019

16Kasım10:3016:00Mindfulness İle Tanışma AtölyesiMındfulness Yolculuğuna Buradan Başla

Etkinlik Detayları

Mındfulness ile Tanışma Atölyesi

Mindfulness Yolculuğuna Buradan Başla

Bizi zorlayan bu dünyada zihni sakinleştirmek, iç huzuru bulmak, kendimize ve çevremizdekilere anlayış ve şefkatle yaklaşabilmek mümkün mü?

İyi olmak için Ege kıyılarında bir kasabada ya da dağların tepesinde inzivaya çekilmeden, yaşam tüm hızıyla akarken şimdi ve burada iyi olmak için bekliyoruz.

 

Eğitim İçeriği

Hepimiz stres ve kaygı ile baş etmek için psikolojik olarak esnek ve sağlam olmak, bizi zorlayan duygu ve düşüncelerle barışık yaşayabilmek, aile, sosyal ve iş ortamındaki ilişkilerimizde mutlu ve huzurlu olmak istiyoruz.

Bunları gerçekleştirebilecek bakış açısını kazandıran ve becerileri geliştiren Mindfulness’ın kökenini ve bilimsel temellerini, psikoloji ve nörobilimle olan bağlarını, kanıta dayalı faydalarını ve uygulama alanlarını öğrenmek, pratiklerini deneyimleyemek ve günlük hayatınıza nasıl geçirebileceğinize dair bilgi, sohbet ve çalışmalar içeren bir atölye çalışmasıdır.

 

Eğitim Bilgileri

16 Kasım 2019, Cumartesi

10:30 – 16:00

Mindfulness Hareketi Eğitim Stüdyosu

 

Öğle Yemeği ve İkramlar

Öğle yemeği olarak sandviç ve içecek ikram edilecektir. Bunun dışında stüdyomuz merkezi bir yerde olduğundan yemek yemek için dışarı da çıkabilirsiniz. Gün boyu çay ve kahve servisimiz olacak.

 

Rahatınız İçin Önemli

Eğitim sırasında yerde oturup bazen uzanıp bazen de basit streçing hareketleri yapacağız. Bu nedenle rahat edebileceğiniz kıyafetler giymenizi tavsiye ederiz.

Bunun dışında mat, minder, sandalye eğitim stüdyomuzda var. Ayrıca mutfağımızda buzdolabı, mikrodalga, çay kahve makinalarımız var. Özel bir yemek veya içecekleri olanlar getirebilirler, buzdolabına koyabilir, ısıtabilirler.

Sınıfımız havadar ve rahat ama yine de bir odada hep beraber olunca bazılarımız hassas olabiliyor. Parfüm kullanımı konusunda hassas olmanızı rica ediyoruz. Parfüm kullanmayı seçiyorsanız hafif bir parfüm kullanmanızı rica ediyoruz.

 

İletişim

info@mindfulnesshareketi.com

0549 811 7730

Daha Fazlası

Program başlama tarihi

(Cumartesi) 10:30 - 16:00

Lokasyon

Mindfulness Hareketi Stüdyosu

Emlak Bankası Blokları C2 Blok Daire 13, Levent

Eğitmen

Kıvılcım Kıran GenKıvılcım Kıran Gen ile ilgili daha fazla bilgi almak için ismin üstüne tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

X