Şubat, 2020

01ŞubatProgram saatine grup oluştuktan sonra karar verilecektir.02Kendimle Sessiz Bir Hafta SonuSessizlik sessizlik değildir, başka bir dildir.

Etkinlik Detayları

Kendimle Sessiz Bir Hafta Sonu

Sessizliğe hiç zaman ayırıyor musun?

Sessizlik sadece kafa dinlenmek için sohbete, şehir hayatının gürültüsüne, televizyon ya da sosyal medyaya biraz ara vermekten ibaret değil.

Yaratıcı düşünceye, sinir sistemini yatıştırmaya olanak tanıyan gerçek sessizlik, dışarıdakilerin yanı sıra “içsel konuşmaları” da susturur, sürekli ne söyleyeceğini, ne yapacağını planlayan zihne bir mola verdirir. Bütün gün kendi iç sesimizle dolu olan zihni sakinleştirdiğimizde yeni şeylerle karşılaşma şansımız artar.

Giderek daha gürültülü bir hale gelen dünyada sessizliğe ulaşmak hala mümkün.  Sizi İstanbul’a sadece 2 saatlik uzaklıkta ve doğayla iç içe olan Yücesan Çiftliği‘nde deneyimli iki eğitmen eşliğinde 2 günlük sessiz bir içe dönüşe davet ediyoruz.

İnziva ile ilgili tüm bilgilere İnziva Programı sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tarihler

1 – 2 Şubat 2020

İnziva Yeri:

Sakarya Yücesan Çiftliği

Kimler Katılabilir:

Belirli bazı durumlar dışında mindfulness inzivalarına herkes katılabilir. Eğer tanı almış herhangi bir fizyolojik ya da psikolojik rahatsızlığınız varsa, halihazırda bir tedavi veya terapi sürecindeyseniz, kullandığınız ilaçlar, ya da yakın zamanda yaşadığınız önemli bir hayat olayı varsa bu durumları  eğitmenler ile paylaşmanız gerekmektedir.

Başvuru:

Programa katılmak için lütfen İnziva Programı sayfasındaki başvuru formunu doldurunuz. Verdiğiniz bilgiler eğitmen tarafından okunacak ve size geri dönülerek telefonda bir ön görüşme ve bilgi aktarımı yapılacaktır.

Eğitmenler

Kıvılcım Kıran Gen

Selin Ilgaz

Daha Fazlası

Program başlama tarihi

Şubat 1 (Cumartesi) - 2 (Pazar)

Lokasyon

Yücesan Çiftliği

Eğitmen

Kıvılcım Kıran GenKıvılcım Kıran Gen ile ilgili daha fazla bilgi almak için ismin üstüne tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

X