Temmuz , 2020

02Temmuz19:0023:00Gündelik Hayatta Farkındalık4 Saatlik Farkındalık Atölyesi

Etkinlik Detayları

Gündelik Hayatta Farkındalık

4 Saatlik Farkındalık Atölyesi

2 Temmuz 2020 – Perşembe 19:00

 

“Asıl meditasyon hayatını nasıl yaşadığındır.”

– Jon Kabat-Zinn

 

Bizi zorlayan bu dünyada zihni sakinleştirmek, iç huzuru bulmak, kendimize ve çevremizdekilere anlayış ve şefkatle yaklaşabilmek mümkün mü?

İyi olmak için Ege kıyılarında bir kasabada ya da dağların tepesinde inzivaya çekilmeden, yaşam tüm hızıyla akarken şimdi ve burada iyi olmak, farkındalığı yakalayabilmek ve gündelik hayata farkındalık katabilmek için bekliyoruz.

 

Atölye İçeriği

Hepimiz stres ve kaygı ile baş etmek için psikolojik olarak esnek ve sağlam olmak, bizi zorlayan duygu ve düşüncelerle barışık yaşayabilmek, aile, sosyal ve iş ortamındaki ilişkilerimizde mutlu ve huzurlu olmak istiyoruz.

Bunları gerçekleştirebilecek bakış açısını kazandıran, gündelik hayat becerilerini geliştiren Mindfulness yaklaşımını tanımak, bu yaklaşımın temel becerilerini öğrenmek, kendinize 4 saatlik bir tazelenme ve yeni bir bakış açısı molası verebilmek için katılabileceğiniz, meditasyon ile tanışıp  günlük hayatınıza katabilmenin yollarını araştırabileceğiniz bu atölyede bilgi, sohbet ve grup çalışmaları olacak.

Atölye sırasında eğitim dökümanı paylaşılacak ve daha sonra kendi başınıza yaptığınız pratiklerde kullanabileceğiniz ses kayıtlarınız  da olacak.

 

Atölye Tarihi

2 Temmuz Perşembe

19:00 – 23:00 (4 Saat)

 

Atölye Yeri:

Eğitim Zoom platformu üzerinden online canlı olarak yapılacaktır.

 

Başvuru:

Programa katılmak için lütfen buradaki Başvuru Formu nu doldurunuz. Bu formda verdiğiniz bilgiler sadece eğitmen tarafından okunacaktır.  Atölye içeriği herkesin katılımına uygun bir içeriktedir ancak size özel durumların eğitmen tarafından bilinmesi deneyimin sizin için daha faydalı ve sağlıklı olmasını sağlar. Kendi iyiliğiniz için doğru ve açık cevaplar vermeniz iyi olacaktır.

 

Daha Fazla Bilgi

Mindfulness yaklaşımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için  Sıkça Sorulan Sorular kısmını inceleyebilir ya da  info@mindfulnesshareketi.com adresinden bize yazarak bilgi isteyebilirsiniz. Daha önce eğitimlerimize katılmış kişilerin yorumlarını okumak için buraya bakabilir, eğitmen hakkında detaylı bilgi için eğitmen Kıvılcım Kıran Gen’in özgeçmişini inceleyebilirsiniz.

 

Ücret ve kayıt:

Atölye ücreti 25 Haziran’a kadar erken ödeme indirimi ile 250 TL dir.

25  Haziran’dan sonra 300 TL dir.

Havale ile ya da kredi kartı seçeneği ile ödeyebilirsiniz.

Havale ödemeleri için lütfen buradaki IBAN bilgisini kullanın:

Kıvılcım Kıran Gen
IBAN TR34 0006 2000 3400 0006 6247 70

Kredi kartı ile İyzico ödeme şirketi alt yapısı ile güvenli ödeme için şu linki takip edebilirsiniz (Kart bilgileriniz kaydedilmez)

Kredi Kartı ile Ödeme

 

Sorular için

info@mindfulnesshareketi.com

0549 811 7730

Daha Fazlası

Program başlama tarihi

(Perşembe) 19:00 - 23:00

Lokasyon

Zoom Online Canlı

Eğitmen

Kıvılcım Kıran GenKıvılcım Kıran Gen ile ilgili daha fazla bilgi almak için ismin üstüne tıklayabilirsiniz.

X